Resultat: KM precision B 2020-05-24

Tags: No Tags
Comments: Comments Off
Published on: 2020-05-24
Klubbmästerskap i precision B 2020-05-24
Medlnr Namn S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Total Plats
278Jonas474446464445443161
321Alexis454741484443473152
Mikael S393740414140382763
250Mikael L364135414138412734
187Hasse383634433638432685
226Niklas212534404330352286
Comments are closed.

Welcome , today is lördag, 2020-07-04