Resultat: KM precision A 2020-05-23

Tags: No Tags
Comments: Comments Off
Published on: 2020-05-23
Klubbmästerskap i precision A 2020-05-23
Medlnr Namn S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 Total Plats
225Stefan454644484547453201
171Tommie464149454445473172
Mikael S474444504739453163
278Jonas454647444444443144
196Benny424445414439402955
187Hasse313527334539302406
163Robert403032323037242257
Comments are closed.

Welcome , today is lördag, 2020-07-04